WhatsApp'ta çıkartma gönderme nasıl yapılır?

WhatsApp'ta çıkartma göndermeyi bulamadım nasıl gönderirim?

WhatsApp'ta konuşmaya çıkartma nasıl eklenir?

WhatsApp'ta birine nasıl çıkartma gönderilir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp'ta çıkartma nasıl gönderilir?

    WhatsApp, çıkartma özelliğini kullanıma sundu. Böylelikle biriyle konuşurken konuşmada çıkartma eklemeniz mümkün olacak. WhatsApp'ta çıkartma nasıl gönderebileceğinizi bu çözümde öğrenebilirsiniz.

    1. Adım: WhatsApp'tan biriyle olan konuşmanıza gidin.

    2. Adım: Alttaki metin yazma alanının solundaki emoji simgesine tıklayın.

    3. Adım: Bildiğimiz emoji ekleme bölümü açılacak. Burada alttaki seçeneklerden çıkartma simgesine tıklayın.

    whatsapp çıkartma

    Buna tıkladıktan sonra gelen arşivden istediğiniz bir çıkartmayı seçerek WhatsApp'ta konuşmaya çıkartma ekleyebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)