WhatsApp ta engelleyen kişin profil fotoğrafı hemen mi gider yoksa birkaç gün sonra mı ?

Merhaba WhatsAppta biri beni engelledi başlarda profilini görebiliyordum ama iki gün sonra profil fotoğrafı gitti bu neden oluyo bi kaç gün sonra mı gidiyo ?

kullanici545485 kullanici545485 (1)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Engellediği an profil fotoğrafı gider. Whatsapp sunucularında bazen yoğunluk oluyor o zaman biraz vakit alabiliyor ama bu vakit 2 gün değil.

    murat murat (12492)
    10 ay önce cevaplandı