WhatsApp'ta görüntülü görüşürken çevrimiçi olarak mı görünürüz?

WhatsApp'ta biriyle görüntülü görüşme yaparken çevrimiçi olarak görünmeye devam eder miyiz?

kartalice90 kartalice90 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Az önce denedim, görüntülü görüşme esnasında her iki tarafta çevrimiçi olarak görünüyor.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Güzel bir bilgi hakan 6 yıl önce

    @farurhenho görüntülü görüşme arka plana atılamadığı için çevrimiçi olacaktır. Ancak sesli görüşmede arka plana atıldığında nasıl görülüyor acaba. Muhtemelen çevrimiçi görünmüyordur. Onu da test etseydin keşke, küçük ama güzel bilgi :)

    ismailsarp ismailsarp (6010)