WhatsApp'ta herkesten silinen mesajları görme mümkün mü?

iOS ve Android'de WhatsApp'ta herkesten silinen mesajları görme imkanımız var mı?

WhatsApp'ta herkesten silinen mesajları nasıl geri getirebiliriz?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp'ta herkesten silinen mesajları görmek, geri getirmek mümkün değildir. Örneğin birisi size selam yazdı, sonra onu herkesten sil özelliğini kullanarak sildi. Bu durumda siz o herkesten silinen mesajı göremezsiniz.

    Herkesten silinen mesajları görmek hiç mi mümkün değil?

    Google Play Store'da bildirim geçmişi, notification log gibi uygulamalar var. Bu uygulamalar WhatsApp'tan size gelen mesajları aynı zamanda kendi hafızasında da bağımsız olarak tutuyor. Böylece o mesaj WhatsApp'ta herkesten silinse bile siz o notification log uygulamasına girdiğinizde herkesten silinen mesajı orada görebiliyorsunuz.

    Fakat bu tarz uygulamalar, herkesten silin(miş) olan mesajları size geri getirmez. Yani o uygulamayı yüklemeden önceki herkesten silinen mesajları geri getirmenizi sağlamaz. Notification log ve onun gibi uygulamalar, WhatsApp'ta herkesten silinen mesajları geri getirme uygulaması değildir.

    Bu uygulamayla yalnızca onu yükledikten sonraki herkesten silinen mesajları görebilirsiniz. Onun adına da olsa olsa "WhatsApp'ta herkesten silinecek mesajları görme" diyebiliriz.

    İşin aslı budur. Herkesten silinen mesajları görmek imkansız.

    omercik omercik (9418)