WhatsApp'ta herkesten silinen mesajları görme mümkün mü?

0

iOS ve Android'de WhatsApp'ta herkesten silinen mesajları görme imkanımız var mı?

WhatsApp'ta herkesten silinen mesajları nasıl geri getirebiliriz?

farurhenho farurhenho (8788)
6 ay önce sordu

Toplam 1 Cevap


0

WhatsApp'ta herkesten silinen mesajları görmek, geri getirmek mümkün değildir. Örneğin birisi size selam yazdı, sonra onu herkesten sil özelliğini kullanarak sildi. Bu durumda siz o herkesten silinen mesajı göremezsiniz.

Herkesten silinen mesajları görmek hiç mi mümkün değil?

Google Play Store'da bildirim geçmişi, notification log gibi uygulamalar var. Bu uygulamalar WhatsApp'tan size gelen mesajları aynı zamanda kendi hafızasında da bağımsız olarak tutuyor. Böylece o mesaj WhatsApp'ta herkesten silinse bile siz o notification log uygulamasına girdiğinizde herkesten silinen mesajı orada görebiliyorsunuz.

Fakat bu tarz uygulamalar, herkesten silin(miş) olan mesajları size geri getirmez. Yani o uygulamayı yüklemeden önceki herkesten silinen mesajları geri getirmenizi sağlamaz. Notification log ve onun gibi uygulamalar, WhatsApp'ta herkesten silinen mesajları geri getirme uygulaması değildir.

Bu uygulamayla yalnızca onu yükledikten sonraki herkesten silinen mesajları görebilirsiniz. Onun adına da olsa olsa "WhatsApp'ta herkesten silinecek mesajları görme" diyebiliriz.

İşin aslı budur. Herkesten silinen mesajları görmek imkansız.

farurhenho farurhenho (8788)
6 ay önce cevaplandı

üyelik gerektirir

Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol