Whatsapp'ta kalın, çizgili, italik yazı nasıl yazılır?

Whatsapp kalın yazı nasıl yazılır?

Whatsapp italik yazı nasıl yazılır?

Whatsapp üzeri çizgili yazı nasıl yazılır?

damlakoc damlakoc (1391)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp'ın yeni gelen özelliği kalın, italik ve çizgili yazılar herkesin beklediği bir özellik. Whatsapp bu özelliği henüz sadece Beta sürümü için aktif etti. Whatsapp Beta sürümünde kullanabileceğiniz bu özellik yeni sürümde güncelleme ile herkes için aktif edilecektir.

    Ancak siz Whatsapp'ın kalın, italik ve çizgili yazma özelliğini kullanmak için beklemek istemiyorsanız Beta sürümünü indirmeniz gerekiyor.

    Whatsapp Beta sürümü indir linkine tıklayarak Whatsapp'ın deneme için kullanıma sunduğu son sürümü kullanabilirsiniz. Whatsapp test sürümünün bazı hatalar içerebileceğini unutmamak gerekir.

    Whatsapp kalın yazı nasıl yazılır?

    Whatsapp Beta sürümünü indirdiyseniz Whatsapp'ta kalın yazı yazabilirsiniz.

    Yazacağınız mesajın başına ve sonuna * (yıldız) işareti koyarsanız gönderdiğiniz mesaj kalın olarak yazacaktır.

    Örneğin: *Uzmanim.net*

    Whatsapp italik yazı nasıl yazılır?

    Whatsapp Beta sürümünü indirdiyseniz Whatsapp'ta italik yani eğik yazı yazabilirsiniz.

    Yazacağınızın mesajın başına ve sonuna _ (alt tire) işareti koyduğunuzda mesajdaki yazı eğik, yani italik olarak gözükecektir

    Örneğin: _Uzmanim.net_

    Whatsapp üzeri çizgili yazı nasıl yazılır?

    Whatsapp Beta sürümünü indirdiyseniz Whatsapp'ta üzerinde çizgi olan yazılar yazabilirsiniz.

    Yazacağınız mesajın başına ve sonuna ~ (tilde) işareti koyarsanız gönderdiğiniz mesaj üzeri çizgili olarak gözükecektir.

    Örneğin: ~Uzmanim.net~

    damlakoc damlakoc (1391)