Whatsapp'ta karşı tarafın sildiği fotoğraf nasıl görüntülenir?

Bir arkadaşım bana whatsapp'tan fotoğraf gönderdi. Ben göremeden de fotoğrafı silmiş. Bu fotoğrafı görmek istiyorum. Whatsapp'da gönderen tarafından silinen bir fotoğrafı nasıl görebilirim? Bir yolu var mı?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    O fotoğraf WhatsApp'ın veritabanından da siliniyor. Maalesef geri gelme şansı hiç yok.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

      Daha önce telefona bu tür mesajları saklamayı, indirmeyi sağlayan bir program yüklenmediyse Whatsapp'ta gönderen tarafından silinen fotoğrafları görmenin bir yolu yok.

      Telefona yüklenen bazı programlar gönderilen her mesajın yedeğini alıyor. Bu sayede karşı taraf fotoğrafı silse bile görebiliyorsunuz.  Sizde böyle bir program yüklü olmadığına göre Whatsapp ile gönderilen ve karşı tarafca silinen fotoğrafları göremezsiniz.

      alattin alattin (16999)