WhatsApp'ta karşıdaki kişiden mesaj alamıyorum

Herkese iyi günler

Kısa süre önce whatsappta numara değiştir özelliğinden numaramı değiştirdim. Eski numaramda engelli olan birine şu anki numaramla mesaj attığımda benim mesajlarım ona gidiyor ancak onda benim profilim gözükmüyor. Bana yazdığı mesajlar bana iletilmiyor. Ancak o benim mesajlarımı alıyor okuyor. Engelli listemde numarası yok. Eski numaramdaki engelli listesi tamamen silinmiş. Eski numaramı kapattığım için maalesef o numaraya dönme şansım yok. Bu sorunun çözümü nedir?

igotproblems igotproblems (1)
5 yıl önce sordu

  • Anladığım kadarıyla bir kişi var. O kişi senin eski numaranda engelliydi. Sen eski numarandan farklı numarayla tekrar WhatsApp hesabı açtın. O kişiye mesaj atıyorsun, ama onun attığı mesajlar sana gelmiyor. Doğru mu? Bir de o kişinin mesajları sana nasıl gelmiyor yani karşılaştığın hata nedir tam olarak? omercik 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Whatsappı kaldırıp yeniden indir ayrıca sorunu daha yalın ve sade şekilde aktarirsan daha iyi yardimci olabilirim🙂

birhankg birhankg (21)