WhatsApp'ta kayıtlı olmayan birisi çevrimiçi olduğumu görebilir mi?

Whatsapp ta benim numaramın kayıtlı olduğu fakat onun numarasının ben de olmadığı birisi benim çevrimiçi olduğumu görebilir mi? Son görülmem herkese kapalı ama çevrimiçi olunca görebilir mi?

nehir68 nehir68 (86)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Evet görülür. Çevrimiçi ile son görülmenin alakası yok. Çevrimiçi olma durumuyla ilgili WhatsApp bir gizlilik ayarı sunmuyor. Bu nedenle çevrimiçi olduğunuz zaman, siz o numarayı engellemediğiniz sürece sizin çevrimiçi olduğunuzu görebilir.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • İlla bende de onun kayıtlı olması gerekmiyor yani onda kayıtlıysam görebilir öyle mi?? @farurhenho nehir68 5 yıl önce
    • Doğrudur. Senin rehberinde kayıtlı olmasa bile, numaran onun rehberinde kayıtlıysa senin çevrimiçi olduğunu görebilir. Sen anca o numarayı WhatsApp'tan engelleyerek çevrimiçi olduğunu görmesini engelleyebilirsin. @nehir68 omercik 5 yıl önce
    • Anladım teşekkürler nehir68 5 yıl önce

    SON GÖRÜLMENİZ HERKESE KAPALI OLSA DAHİ WHATSAPP TA ÇEVRİMİÇİ OLDUĞUNUZ ZAMAN (İNTERNETE BAĞLANDIĞINIZDA) NUMARANIZIN KAYITLI OLDUĞU HERKESTE ÇEVRİMİÇİ GÖZÜKÜRSÜNÜZ. BİZZAT BEN DENEDİM TEST ETTİM.

    veysi2023 veysi2023 (149)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Anladım teşekkürler nehir68 5 yıl önce
    • RİCA EDERİM veysi2023 5 yıl önce