WhatsApp'ta kiminle konuştuğum görülür mü?

Size sorum ıphone kullanıyorum ve kız arkadaşımla aynı maili paylasıyoruz kız arkadaşım android işletim sistemi var. ancak kız arkadaşım mailine whatsappta kiminle konuştugumu görüyor ancak içerigini okuyamıyor ben konuşmaları silsem bile onda duruyor bunu nasıl olabiliyor ?

ihsangngr ihsangngr (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    whatsapdan konuşmaları yedeklemeye yapmış olabilirsin zaten whatsapp 7 gün konuşmaları saklıyor sen yedekleme yapınca mail yaptıgı için ordan gözüküyor olabilir.. farklı gmail kulanıp denermisin..

    krsn krsn (233)
    6 yıl önce cevaplandı

    • söyle bu birseyler yaptı sanırım tel eski 4s güncelemelerimi ıclodm olmadıgından mail üzerinden yapıyorum ihsangngr 6 yıl önce
    • sorun o olabilir kız arkadaşın veya sen fark gmail hesabdan oturum acın ve ikiniz aynı gmail kullanınca çakışma olmuyor mu başka cihaz tarafından giriş yapıldı gibisinden.. krsn 6 yıl önce
    • yooo olmuyo ama anlamadıgım whatsapp yedekleme filan kapalıyken nasıl oluyorda konustugum kişileri görebiliyor ihsangngr 6 yıl önce
    • Sen whaptsap yedekleme yapmasanda 7 gün saklıyor . krsn 6 yıl önce
    • kız arkadaşın whaptsa uygulamasından mı görüyor mesaj ları ? krsn 6 yıl önce
    • hayır maili acıp ordan görüyor ihsangngr 6 yıl önce
    • kimle konuştugumu saat kaçta oldugunu ihsangngr 6 yıl önce
    • Şimdi Whatsap ac Ayarlar -> Sohbetler -> Sohbet yedigi en alt yüklü olan hesabı kaldır.. bunu dene olucak krsn 6 yıl önce

    Kiminle konuştuğunuzu mu görüyor yoksa kiminle ne konuştuğunuzu mu görüyor?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • kiminle konuştugumu. ancak ne konuştugumu göremiyor ihsangngr 6 yıl önce
    • Rehberinizdeki telefon numaraları Gmail hesabınızda kayıtlıysa muhtemelen oradan görüyordur. https://contacts.google.com/ adresine gidip Gmail hesabınızda oturum açın ve kontrol edin. Oradan numaralarınızı silerseniz bidaha göremez. @ihsangngr omercik 6 yıl önce
    • peki whatsapp konuşmalarıda dahilmi bunu ? ihsangngr 6 yıl önce
    • ve hotmail hesabım gmail degil ihsangngr 6 yıl önce
    • https://outlook.live.com/owa/?path=/people bu adrese giderek Hotmail hesabınızda oturum açın. Kişiler görünüyorsa onu silin. WhatsApp konuşmaları dahil değildir, bunu göremez. @ihsangngr omercik 6 yıl önce
    • işte sıkıntı orda whatspp nasıl görür ihsangngr 6 yıl önce
    • WhatsApp konuşmalarınızı Hotmail hesabınızdan göremez, bu mümkün değildir. Sizden habersiz telefonunuzu alıp WhatsApp Web'i ayarlamış olabilir mi? Size tavsiyem WhatsApp'ı kaldırıp tekrar yükleyin. @ihsangngr omercik 6 yıl önce