whatsapp ta mesaj nasıl gizlenir

whatsapp ta kişinin sayfasını yok etmeden mesajlar nasıl gizlenir?
Telefonum xaomi redmi note 8.

mat7 mat7 (341)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp içinde sohbet mesajlarını gizlemek gibi bir özellik yok.

    Ancak sohbeti arşivleyebilirsin.

    Herhangi bir sohbetin üzerinde parmağında basılı tut, üst menüde silme, sessize alma gibi simgeler çıkar. Aşağı doğru ok işareti bulunan simge arşivleme simgesidir. Buna dokunursan mesaj arşive taşınır. Dilediğinde mesajlara ulaşabilirsin.

    Mesaj sohbet bölümünde görünmez.

    alattin alattin (16984)