WhatsApp'ta saati geri alsam gönderdiğim mesaj silinir mi?

Atttığım masaj 7 dk geçmesine rağmen ben bunun önüne geçebilmek için interneti kapatıp mesajın atıldığı saate göre de saati 10 dk geriye alıp mesajlarımı herkezden sildim mesajım karşı tarafta silinmişmidir yoksa silinmemişmidir ?

-*Teşekkür Ederim

lucas77 lucas77 (199)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Karşı taraftan mesajın silinmemiştir. Mesaj işleyişi şu şekilde işliyor: Sen mesajı gönderiyorsun, mesaj Whatsapp sunucularına gidiyor oradan da mesajı gönderdiğin kişiye gidiyor.

    Senin mantığın işliyor olsaydı, Whatsapp ile gönderilen tüm mesajları silebiliyor olurdun. Mesajı attığın an mesaj Whatsapp sunucularına iletildi bile. Senin internet bağlantını kesmenin bir anlamı olmadı yani.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      Bu 7 dakika süre sınırı uzadı, artık bildiğim kadarıyla 1 saat içinde mesajı herkesten silebiliyorsun. Silebilmenin sebebi bu, yoksa istediğin kadar saati geri al yapamazdın. WhatsApp telefonu tarih ve saati doğru değilse çalışmıyor.

      omercik omercik (9418)