WhatsApp'ta sadece bir kişinin gönderdiği içerikler nasıl kopyalnır?

WhatsApp kullanırken a ismindeki kullanıcının gönderdiği içeriği nasıl kopyalayabilirim

not diğer kişilerin gönderdikleriyle karışmadan sadece a isimli kişinin bana gönderdiklerini kopyalamaktan bahsediyorum.

ya da telefonu pc ye bağlayınca whatsapp klasörünün içindeki içerek gönderen ismine göre sıranalır mı

ilkergmail ilkergmail (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Önce mesajlar ve istenilen muhteva seçilir, sonra kopyala - yapıştır (arzu edilen yere).. Sıradan bir kopyala yapıştır işlemi..

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Dostum bahsettigin olay biraz zor anladıgım kadarıyla ama otomatik indirme kapatırsın sadece A dan gelen dosyaları indirirsin manuel olarak..

      Kulanıcıya Özel Klasör sıralar mı onun hakkında bilgim yok :)

      krsn krsn (233)