Whatsapp'ta şekilli yazı nazıl yazılır?

Bir arkadaşım var. Whatsapp'tan sürekli şekilli yazılar gönderiyor. Nasıl yapıyorsun diyorum söylemiyor. Whatsapp şekilli yazı nasıl gönderilir? Böyle süslü yazılar nasıl gönderebilirim?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ben de bi ara öyle bir program arıyordum bi şeyden dolayı ve şu uygulamayı buldum gayet güzel uygulama ama fazla reklam var onun da çözümü kolay İnternete bağlı iken uygulamayı aç uygulama açılınca interneti kapat ama reklam istemiyorsan

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fancytext.generator.stylist.free

    Ör:

    UZ꙰M꙰A꙰N꙰I꙰M꙰.N꙰E꙰T꙰

    UⓏⓂⒶⓃⒾⓂ.ⓃⒺⓉ

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Şöyle söylüyeyim WhatsApp ın kendi sitesin de yayımladığı birkaç şey var umarım sana yardımcı olabilir bu paylaşımlar

      İlk olarak:

      -Kalın yazı yazmak için yazının başına ve sonuna * (yıldız) işareti eklemek gerekir

      Örneğin: *kalın yazı* =kalın yazı

      -Eğik yazı yazmak için yazının başına ve sonuna (alttan tire) eklemeniz gerekmektedir

      Örneğin: _eğik yazı_= eğik yazı

      -Üstü çizili yazı yazmak için yazının başına ve sonuna ~ işareti eklemeniz gerekiyor

      Örneğin: ~Üstü çizili yazı~= Üstü çizili yazı

      Umarım yardımcı olabilmişim dir olayın mantığını göstermek istedim.

      Not:Bu yazı tipi semboller ile yapılmaktadır istediğiniz yazı tipini yazmak için metnin başına ve sonuna uygun olan sembolleri koyup sembollerin ortasına metni yazabilirsiniz.

      arasbey arasbey (11)