WhatsApp'ta şikayet et ve engelle dedim, mesajlarım silindi

Bir kişiyi engelliyecekken yanlışlıkla şikayet et ve engelle dedim ve çok önemli mesajlarım gitti bunları bir şekilde geri getirmenin bir yolu var mı?

okyanus45 okyanus45 (1)
5 yıl önce sordu

  • Tam olarak anlayamadım? Biraz daha detay verir misin? omercik 5 yıl önce
  • Whatsaptan engelleme yapıyoruz ya? O kısmda engelle seçeneği var, bir de engelle ve şikayet et kısmı var. Ben yanlışlıkla engelle ve şikayet et kısmına bastım. ve bu mesajları geri getirmek istiyorum. yardmcı olur musunuz? okyanus45 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

WhatsaApp her gece 02:00'de yedekleme yapıyor. WhatsApp'ı kaldırıp tekrar yüklediğinde o yedekleri tespit edip cihazına yükler. Ama bu gece 02:00'den sonra yaptığn konuşmalar geri gelmez. Onlara geçmiş olsun diyorum.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

    Cevabınız için çok teşekkür ederim, ancak ben silmedim, şikayet ve engelle seçeneğini sectiğim için hepsi gitti acaba farklı bir çözüm yolu varmıdır??

    okyanus45 okyanus45 (1)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Orada "kişiyi engelle ve bu sohbetteki mesajları sil" seçeneği var. Sen muhtemelen ona dikkat etmeden engellemişsin. O yüzden mesajlar silinmiş. Dediğim gibi her gece 02:00'de otomatik olarak yedekleme yapıyor whatsapp.. bi kaldırıp tekrar kur, belki bir ihtimal istediğine ulaşırsın omercik 5 yıl önce
    • TEŞEKKÜR EDERİM okyanus45 5 yıl önce