WhatsApp'ta son görülmemi kimler görebilir?

WhatsApp ta son görülmemi sadece rehberimde kayıtlı olanlar mı görür yoksa herkes mi? Son görülme açık ama rehberimde kayıtlı olmayan kişilerde kayıtlıysam görebilirler mi?

sevdamtl sevdamtl (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sen kime izin verdiysen onlar görebilir. Herkese açık yaparsan, bir kişi rehberinde kayıtlı olmasa bile son görülmeni görebilir. "Kişilerim" yaparsan,sadece senin rehberinde kayıtlı olan kişiler görebilir.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

      Ayarlar > Gizlilik bölümünden bunu kendin belirlersin. Son Görülme seçeneğine tıkladığında "Herkese Açık" ya da "Sadece Kişilerim" seçenekleri vardır. Hangisini seçersen o görünür.

      tekn tekn (1)