WhatsApp ta sürekli sohbet yedekleme yapılıyor ibaresi çıkıyo bu yedeklenen sohbetleri tamamen silmek istiyorum nasıl yapıcam??

WhatsApp sohbet yedekleme drive A yapılması kapalı. Sayfanızda anlattığınız şekilde dosyalar klasörü yok bende sony Xperia x2 kullanıyorum yardımcı olursanız sevinirim

esamsa esamsa (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Her şeyden önce şunu bilmelisiniz:

    WhatsApp'taki konuşmalarınız Google Drive hesabınıza yedeklenir. Öncelikle yedeklemeleriniz gerçekten kapalı mı değil mi bunu kontrol edin:

    WhatsApp'a girdikten sonra Ayarlar > Sohbet > Sohbet yedeği bölümüne gelin. Buradan Google Drive yedeği yazısına tıklayın, yedeklemelerin hiçbir zaman yapılmasını istemiyorsanız Asla seçeneğini seçmeniz gerekir.

    Bu zamana kadar yapılan yedeklemeleri silmek için ise şu adımları uygulayın:

    Google Drive hesabınızda Yedeklemeler diye bir bölüm olacaktır. Bu bölümde "WhatsApp yedeği..." adlı bir dosya bulunur, bunun üzerine tıklayıp sil dediğiniz zaman o ana kadar yapılan yedeklerin tamamı silinmiş olur.

    omercik omercik (9418)