WhatsApp tan gelen anlık durum mesajlarını geçmişini görebilirmiyim?

WhatsApp tan gelen anlık durum mesajlarını geçmişini görebilirmiyim? Ne yapmam gerekiyor?

semih2002072 semih2002072 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Anladığım kadarı ile sen Whatsapp durum geçmişini görmek istiyorsun. Şimdi Whatsapp için bazı uygulamalar var. Bunlar genelde bildirimleri kayıt altına alıyor. Whatsapp durum değiştiğinde bir bildirim gelmediği için bunun kayıt edilmesi (sürekli kayıttan bahsediyorum) mümkün değil diye düşünüyorum.

    Programlara da baktım böyle bir Whatsatt durum geçmişini kayıt eden program göremedim.  Whatsapp için mesela silinen mesajları görme gibi uygulamalar var. Bunların tamamı aslında telefona gelen bildirimleri kayıt altına alıyor. Whatsapp durumları içinse böyle bir program yok.

    murat murat (12492)