WhatsApp'tan gelen fotoğrafların galeride gözükmesini istemiyorum

WhatsApp'ta üye olduğum gruplarda benimle alakası olmayan fotoğraflar paylaşılıyor ve bu fotoğraflar ister istemez telefonumun galerisine kaydoluyor. WhatsApp'tan gelen fotoğrafların galeride gözükmesini engelleyebilir miyim?

WhatsApp'tan gelen fotoğraflar galeride gözükmesin istiyorum bunu nasıl yaparım?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp'tan gelen fotoğrafların galeride gözükmesi nasıl engellenir?

    WhatsApp ayarlarından medya görünürlüğünü kapatarak gruplardan ve kişilerden gelen fotoğrafların, videoların galeride görünmesini engelleyebilirsiniz.

    1. WhatsApp'ı açın.
    2. Ayarlar > Sohbetler bölümüne girin.
    3. Buradan "Medyayı galeride göster" seçeneğini devre dışı bırakın.

    whatsapp medyayı galeride göster

    Medyayı galeride göster seçeneğini kapattıktan sonra WhatsApp'tan gelen fotoğraflar ve videolar artık galerinizde gözükmeyecek.

    WhatsApp'tan gelen fotoğraflarımı nerede görebilirim?

    Android WhatsApp'tan gelen fotoğraflar nereye kaydolur? linkine tıklayarak bu sorunun cevabını öğrenebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)