Whatsapp Telefon Numaram Yasaklandı

Whatsappı normal bir şekilde kullanırken telefon numaram yasaklandı destek ekibiyle iletişime geçtim hizmet şartlarını ihlal ettiğimi söylüyorlar 1 haftadır uğraşıyorum ama açtıramadım maalesef sonuç yeni telefon numarası almak gözüküyor.

whatsapp hesabıma doğal olarak giremediğim için yeni telefon numarasıyla giriş yapıcam iclouda sohbet yedeklerini almıştım yeni telefon numarasıyla whatsapp hesabı açtığımda i clouddaki yedekleri almam mümkün müdür eski telefon numarasına giremiyor olacağım bilgili biri yardım ederse çok sevinirim

selimgenc selimgenc (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Numaralar farklı olduğu için yedekleri aktaramazsın. Şöyle düşün yedeklerin yüklenmesi mantıksız çünkü yedeklerin yükleneceği bir yer yok. Karşıdaki kişi yeni numaranla hiç mesajlaşmamış, WhatsApp yeni numaranla karşıdaki kişileri nasıl mesajlaştı olarak gösterecek?

    omercik omercik (9418)