Whatsapp uygulamasinda tek bir kisinin last seen i gorememesi

Whatsapp uygulamasinda arkadasimin last seenini sadece ben goremiyorum. Last seen kapatilirken hickimse herkes kisilerim secenekleri gorunuyor. Sadece tek bir kisiye son gorulmemizi kapatmak mumkun mu? veya bunun icin bir app var mi? Sorun ne olabilir?

verda verda (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp da kişiye özel son görülme zamanını kapatma gibi bir özellik bulunmuyor.WhatsApp özelliklerinde;

    • Herkes: İstisnasız herkes sizin son görülme zamanınızı görebilir
    • Kişilerim: Kişileriniz sizin son görülme zamanınızı görür, kişileriniz dışındakiler son görülme zamanınızı göremez.
    • Hiç kimse: Kimse sizin son gözülme zamanınızı göremez.

    Bunların dışında farklı bir özellik bulunmuyor.Sizin sorunuzda arkadaşınızın son görülme zamanını göremiyorum dediniz.Bu durumda sizin arkadaşınızın son görülme zamanını görememe sebepleriniz şunlar olabilir;

    • Arkadaşınız Gizlilik ayarlarında son görülme ayarını Hiç kimse olarak ayarladı.
    • Arkadaşınız Gizlilik ayarlarında son görülme ayarını Kişilerim olarak ayarladı ve telefon rehber listesinde siz ekli değilsiniz.

    Ayrıca farklı bir uygulamanın son görülme zamanını engelleme/kapatma gibi bir özelliği olamaz.Bu ayar WhatsApp ın kendi özelliğidir ve harici bir uygulama WhatsApp a müdahelede bulunamaz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)