Whatsapp üzerinden yapılan görüntülü konuşmalar yedeklemeye dahil mi?

Whatsapp hakkında bilgi almak istiyorum. Whatsapp üzerinden yapılan görüntülü konuşmalar yedeklemeye dahil midir? Geçmiş görüntülü konuşmalara ulaşılabilir mi? Bunlar yedeklenebiliyor mu? Ya da yedeklemenin dışında bunlar watsap ın kendi sunucularında depolanıp arşivlenmiş midir?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp üzerinden yapılan görüntülü aramalar yedeklenmez. Bu sebepten görüntülü konuşmalara ulaşmak mümkün değildir.

    Geçmiş görüntülü konuşmalar Whatsapp tarafından kayıt altına alınmaz. Elbette burada kayıt altına alınmaz dediğim şey sizin erişebileceğiniz şekilde kayıt altına alınmaz.  Belki arkaplanda Whatsapp görüntülü görüşmeleri saklıyor olabilir. Bunu şuanda bilmemiz mümkün değil.

    Fakat sorunuzun kısa cevabı şu: Whatsapp üzerinden yaptığınız geçmiş görüntülü görüşmeler yedeklenmez ve bunlara ulaşamazsınız.

    alattin alattin (16999)