Whatsapp Web Bilgisayar bağlı değil

Whatsapp web'i Brave tarayıcıdan açtığımda Bilgisayar bağlı değil - Bilgisayarınızda aktif bir İnternet bağlantısı olduğundan emin olun. hatası alıyorum ve Whatsapp web açılmıyor. Whatsapp web Bilgisayar bağlı değil hatasının çözümü nedir?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnternet bağlantında kısa süreli kesilmeler oluyorsa bu tür hatalar alabilirsin.

    Öncelikle internet bağlantın normal çalışıyor mu bunu kontrol et. Başka sitelere gir.  Siteler açılıyor mu kontrol et?

    Bir de Brave üzeride reklam engelleme özelliğini whatsapp web için kapat. Bazen sorun çıkartabilir.

    alattin alattin (16999)