Whatsapp web çalışmıyor - Trying to reach phone - Güvenli bağlantı oluşturuluyor

Whatsapp web çalışmıyor. web.whatsapp.com adresie giriyorum her zamanki gibi karşıma boş bir sayfa geliyor. Chrome alt bölümünde Güvenli bağlantı oluşturuluyor yazıyor. Daha sonra  Trying to reach phone yazıyor.  Başka tarayıcı ile denedim bu sefer whatsapp web hiç açılmadı. Diğer sitelerde bir sorun yok. Sorun ne olabilir?

Bu siteye ulaşılamıyor

web.whatsapp.com ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü. - ERR_TIMED_OUT

acemiadam acemiadam (220)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    VPN ile sorunu çözebilirsin: Psiphon nedir, nasıl kullanılır?

    iPhone için ücretsiz çalışan VPN önerisi

    Android için çalışan ücretsiz VPN önerisi

    Whatsapp web de şuanda erişim engeline takılanlardan. Sorunun ne zaman düzeleceği belli değil ama sorun senden kaynaklı değil. Sadece VPN ile kullanabilirsin. VPN dene.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

      Bir çok uygulama yani mesajlaşma uygulaması Türkiyede erişime kapatıldı fakat ne zaman açılacağı belli değil ama VPN ile bu erişime kapalı uygulamaları aça bilirsin

      darkcrak darkcrak (5168)