WhatsApp Web çıkış yapmak

merhaba WhatsApp Web'in bir yerde açık olduğunu nasıl anlarız ? Bağlı cihazlarda hiçbir cihaz gözükmüyor cihaz ismi gözükmeden mesajların takibi yapılabilir mi ?

emel32 emel32 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhabalar bildiğime göre bağlı cihaz ismi gözükmüyorsa mesaj takibi yapılamaz
    İyi günler dilerim :)

    talhaa talhaa (1)
    2 yıl önce cevaplandı

      Whatsapp web herhangi bir yerden açılırsa telefonunda bildirim çıkar. "Whatsapp web şuan aktif" yazar bildirim ekranında. Merak etme bu görünmeden takip yapılamaz.

      Whatsapp web açık kaldığında Whatsapp cihazlar bölümünde de bağlı olan cihaz görünür.

      murat murat (12492)