WhatsApp Web çıkış yaptı mı yapmadı mı emin olamıyorum.

Merhaba ben çıktı almak için kırtasiyede WhatsApp web kullandım ordaki çalışan çıkartırken kendi telefonumdan whatsApp Web den çıkış yaptım ekranda da karekod gözüktü. WhatsApp dan kontrol ettiğimde de hiçbir cihaz görünmemekte çıkış yapılmış mı güvenmeli miyim gizlice mesajları okuyabilirler mi WhatsApp da gözükmeden ? Çıkışı doğru yapmış mıyım

emel32 emel32 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    whatsaap ayarlardan bağlı cihazlar sekmesıne gır herhangıbr cihazla ilişkilimi eğer yoksa bişi olmaz varsada çıkış yap dersın

    admshnr admshnr (1)
    2 yıl önce cevaplandı

      Whatsapp üzerinden Ayarlar > Bağlı Cihazlar bölümünde bağlı cihaz görünmüyorsa çıkmışsın demektir.

      Senin haberin olmadan giriş yapamaz merak etme.

      murat murat (12492)