Whatsapp web ime benim bilmediğim birisi bağlanmış ve bende yanlışlıkla tüm cihazlardan çok dedim bu kişinin nerden bağlandığını örenmek istiyorum

Whatsapp web ime birisinin bağlandığını  gördüm ve telâşlanıp tüm cihazlardan çıkış yap dedim daha sonrasında abimin telefonuyla kendi telefonuma denedim ve whatsapp web  ime bağlanan kişinin nereden bağlantını örnek veriyorum ben istanbuldayım atasehirde oturuyorum ve abim whatsapp web ime bağladım ve whatsapp ta atasehirden  baglanilmis  yazıyordu kısacası telaşla sildiğim bana bağlanan o son kişinin nerden bağlandığını örenmek istiyorum bunun hakkında bilgi almak istiyorum

Şimdiden teşekkür  ederim ilgilendiğiniz  için

akdaka321 akdaka321 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yanlış anlamadım değil mi? Sen İstabul ataşehir de oturuyorsun ama abin whatsapp'a web ine bağlanmış ve atasehirden  baglanilmis  yazıyor.

    Ataşehirde oturduğun için Ataşehir yazıyor olabilir mi?

    darkcrak darkcrak (5168)