Whatsapp web iptal edilir mi?

Birisi bilgisayardaki kodu telefonuma taradı bende whatsapp hesabımı sildim hatta telefona format attım. Acaba hala benim whatsappıma iletişimi sağlıyor mudur? Ya da nasıl engelleyebilirim.

zelez zelez (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hiç merak etme, öyle birşey yok. Zaten telefondaki Whatsapp uygulamasını Whatsaap Web'e tanıtarak uygulamayı web'dende kullanabilmek için telefondaki uygulama içinden Whatsapp Web uygulama sayfasındaki karekodu okutmak gerekiyorki eğer telefonda böyle bir uygulama yoksa bunu nasıl yapacaksın, veya bunu başka şahıslar -senin sim kartın kendilerinde olmazsa- nasıl yapabilirler?

    Ayrıca uygulama kaldırılmamış halde olsa bile yine merak edecek birşey olmaz. Zira senin telefonun o yerel ağ kapsamında olmadıktan sonra senin hesabına ait Whatsapp'ı Web uygulamasında zaten kimse çalışır hale getiremez; sana ait Whatsapp'ı hiçbir şekilde kullanamaz.

    Herhalde anlaşılmıştır, Sıkma canını, nema problem :)

    temmuz temmuz (12505)