WhatsApp Web Nedir ?

WhatsApp Web'i nasıl kullanabilirim ?

WhatsApp Web kullanabilmeniz için gerekenler?

WhatsApp Web'e başlamak ?

      krsn krsn (233)
      6 yıl önce sordu

        Toplam 1 Cevap

        WhatsApp Web'i nasıl kullanabilirim ?

        WhatsApp'a hem telefonunuz hem de web üzerinden erişilebilirsiniz. WhatsApp Web, akıllı telefonunuzdaki WhatsApp hesabınızın bilgisayar tabanlı uzantısıdır. Gönderip aldığınız tüm mesajlar telefonunuz ve bilgisayarınız arasında senkronizedir ve her iki cihazda da tüm mesajlarınızı görebilirsiniz. Telefonunuzda yapacağınız herhangi bir aktivite WhatsApp Web'e veya WhatsApp Web'de yapacağınız işlem telefonunuza yansıyacaktır.WhatsApp yüklü olan her cihaz da kulanilabilir..

        WhatsApp Web kullanabilmeniz için gerekenler?

        • Telefonunuzda aktif bir WhatsApp hesabınız olması gereklidir.
        • Telefon ve bilgisayarınızda güçlü ve sabit bir internet bağlantınız olmalıdır.
        • WhatsApp Web'i kullanmak için bilgisayarınızda web tarayıcısı olarak Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge'in en son sürümünü kullanmanız gerekmektedir.

        WhatsApp Web'e başlamak için

        1. Bilgisayarınızda web.whatsapp.com adresine gidin.
        2. Telefonunuzda WhatsApp'ı açın.
          • Android'de: Sohbetler > Menü > WhatsApp Web'e gidin.
          • Nokia S60 ve Windows Phone'da: Menü > WhatsApp Web'e gidin.
          • iPhone'da: Ayarlar > WhatsApp Web'e gidin.
          • BlackBerry'de: Sohbetler > Menü > WhatsApp Web'e gidin.
          • BlackBerry 10'de: Ekranı yukarıdan aşağıya çekin > WhatsApp Web'e gidin.
          • Nokia S40'da: Ekranı aşağıdan yukarıya doğru çekin > WhatsApp Web'e gidin.
          • Bilgisayarınızın ekranındaki QR kodunu telefonunuzdaki WhatsApp'ta tarayın.

        Telefonunuzda, WhatsApp Web'e giderek giriş yapılmış bilgisayarlar'ı görebilir veya aktif bir WhatsApp oturumundan çıkış yapabilirsiniz.

        Not: Telefonunuzdaki veri kullanımı ücretini azaltmak için WhatsApp Web kullanırken her zaman telefonunuzla bir Wi-Fi ağına bağlanmanızı tavsiye ederiz.

        krsn krsn (233)