WhatsApp web şuan aktif uyarısı nasıl kapatılır?

WhatsApp web açıkken telefonda WhatsApp web şuan aktif yazıyor.  Bunu kapatmanın bir yolu var mı?

WhatsApp Web açıkken telefonda WhatsApp web şuan aktif yazmasın.

sedapekmez sedapekmez (624)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1: Telefondan Whatsapp'ınıza girin.

    2: Ayarlar'a girin.

    3: WhatsApp Web/Masaüstü'ne basın.

    4: Tüm cihazlardan çık butonu'na basın.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    5 yıl önce cevaplandı

    • WhatsApp Web'den çıkış yapmayı anlatmışsın. @sedapekmez whatsapp web açıkken telefonun bildirim kısmında "whatsapp web şuan aktif" diye uyarı görünmesini kapatmak istediğini sormuş. omercik 5 yıl önce
    • istediğim bu değil. Ben telefonda sadece whatsapp web şuan aktif mesajı görünmesin istiyorum. sedapekmez 5 yıl önce

    WhatsApp'ın içindeki bildirim ayarlarını falan biraz karıştırdım ama "WhatsApp Web şuan aktif" uyarısını kapatma gibi bir ayar göremedim. Bu bildirim güvenlik amacıyla size gösteriliyor. Örneğn birisi sizden gizli telefonunuzu alıp kendi bilgisayarına WhatsApp Web'i açarsa mesajlarınızı sizden gizli okumuş olacak, siz de bundan haberdar olamayacaksınız.

    Ama WhatsApp Web şuan aktif uyarısını görürseniz bir şeylerin ters gittiğini anlamış olacaksınız ve buna göre önlem alacaksınız. Aslında mantık bu.

    Yine de ben kapatmak istiyorum diyorsanız telefonunuzun kendi bildirim ayarlarından WhatsApp'ın bildirim erişimini iptal etmeniz gerekiyor.

    Telefonunuzdan uygulama yöneticisine girip WhatsApp'ı bulun. Buradan "bildirimlere izin ver" seçeneğini kapatın.

    whatsapp bildirim kapatma

    Ama bu sefer de arkadaşlarınız mesaj gönderdiğinde haberiniz olmayacak.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Bunu ben de denedim ama o zaman sizin de dediğiniz gibi tüm whatsapp bildirimleri görünmüyor. bir kaç youtube videosu izledim ama kafam karıştı çalışıp çalışmadığından emin olamadım. sedapekmez 5 yıl önce
    • Ben de izledim. Telefonundan geliştirici seçeneklerini aktif et, oradan çalışan işlemlerden whatsapp web işlemini durdur demişler kısaca. Ama o da her zaman kararlı çalışmaz. Çünkü siz WhatsApp'ı yeniden açtığınızda o durdurduğunuz hizmet de aynı şekilde tekrar çalışmış olacak. Yani kesin olarak o uyarıyı kapatamayacaksınız yine. @sedapekmez omercik 5 yıl önce