WhatsApp Web te çıkış yapılmadığı sürece kaç gün açık kalabilir?

merabalar efendim bizim için çok önemli bi soruyu size sormamız gerekmekte. Annemin telefonundan whatsappından hiç konuşmadığımız küs olduğumuz bir akrabamıza aylarca mesaj atılmış konuşulmuş. Ama annem bi alakasının olmadığını söylüyor. Annem ben yapmadım diyor ama diğer akrabalarımız inanmıyor. Bu olay ocak 2017 de oldu. Ve Nisan’a kadar sürdü. Sizce biri whatsaptan giriş yapsa o zamana kadar oturum açık kalır mı ? Bir de annem o şıralarda Samsung tan iPhone ye geçmişti telefon değişimde de açık kalıyor mu oturum?

iboblr34 iboblr34 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    WhatsApp web oturumunu kapatmadığı müddetçe açık kalır. Yani siz tarayıcı penceresini kapatsanız da, bilgisayarı yeniden başlatsanız da WhatsApp Web menüsünden Çıkış yapmadığınız müddetçe açık kalır.

    Bilmeniz gereken diğer durum, WhatsApp Web'in çalışması için telefonun da o an internete bağlı olması gerekir. Telefon o an internete bağlı değilse, webten mesaj yolladığınızda karşı tarafa gitmez ama telefon online olduğunda bu mesajlar iletilir.

    Telefonun değişmesi bu durumu etkilemez.  WhatsApp web açık kalacaktır.

    alattin alattin (16999)
    6 yıl önce cevaplandı

      -1

      cihazdan cıkış yapmadıgın sürece açık kalır..

      (ben kullandıgımda cıhazımdan çıkış yapmadıgım sürece açık kalıyor :( )

      krsn krsn (233)