Whatsapp yanlışlıkla silindi. Yükleme sonrası mesajlar geri gelmedi

Merhabalar benim whatsapp ım yanlışlıkla silindi fakat mesajlar geri gelmedi yedeklememe rağmen dosyalarımda datebases dosyasında gözüküyor ne yapabilirim

kullanici359474 kullanici359474 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    TELEFONUNDA DRIVER UYGULAMASI YUKLU OLMALI YEDEKLEDIYSEN GELIR

    ben1453 ben1453 (1)
    1 yıl önce cevaplandı

      Telefonda sadece son 7 güne ait mesajların yedeği tutulur.

      Eğer sen yedek oluşturduysan telefonda mesajların yedekleri  sdcard > WhatsApp > Databases. yolunda tutulur.

      Whatsapp'ı önce kaldır.

      Yedekler Msgstore-YIL-AY-Gün.1.db.crypt12 şeklinde adlandırılan dosyaların içindedir.  Telefonundaki dosya yöneticisi uygulama ile sdcard > WhatsApp > Databases klasörünü bul ve buradaki yedeki msgstore.db.crypt12 gibi adlandır. Mesajların geri gelir.  Whatsapp'ı tekrar yükle. Sana yedekten geri yükleyeyim mi diye sorduğunda onay ver.

      murat murat (12492)