Whatsapp yazışmalarını geri getirmek için databases klasörünü çalıştırıcak program hangisi olmalı?

Sorun şu ki bu yazışmalar 1 yıl öncesine ait. Mutlaka halolması gereken bir sorun. Telefoncu yapamadı. Daha önce telefona rwet felan da atılmadi.

sefa4724 sefa4724 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp Crypt12 önerebilirim, internetten "WhatsApp Crypt12" diye araştır sonuçları göreceksiniz.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)