WhatsApp yedeği geri yüklemiyor. WhatsApp yedeği geri yükleme sorununu nasıl çözerim?

WhatsApp'ı silip geri yükledim, yedekleme uyarısı çıktı 910 MB. Bu yedekler benim için çok önemli olduğu için kesinlikle geri yüklemeliyim. Geri yükleme seçeneğine bastım, geri yükleniyor yazısı çıktı fakat yaklaşık 2 saat oldu hala aynı şekilde duruyor. Ayrıca internetimde hiç azalma olmuyor.

WhatsApp yedeğim geri yüklenir mi? Ne kadar sürer?

alimete19 alimete19 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Drive sunucusundan o yedeği almakta sıkıntı çekiyor olabilir. Eğer varsa yerel yedekten (yani telefonunuzun hafızasındaki yedekten) yüklemeyi deneyin. Muhtemelen vardır çünkü WhatsApp her gece 02:00'de yedekleme yapar.

    Şöyle yapın:

    1. Telefonunuzdan Google hesabınızı kaldırın.
    2. Sonra WhatsApp'ın verilerini temizleyin.
    3. Tekrar WhatsApp'ı kurmaya çalışın. Bu sefer dahili hafızadaki yedeği geri yükleyecektir.

    WhatsApp yedeğini yüklemeyi bir de bu şekilde yapın.

    omercik omercik (9418)