WhatsApp yedeğini geri yükleyince tarih ve saat aynı kalır mı?

Merhaba
Whatsapp'da yazıştığım birini sildim ve aynı gün geri yüklediğimde tepede "Bugün" ve altında da "Bu sohbete gönderdiğiniz mesajlar ve.........."diye bir yazı çıkıyor. Sorum şu ki; eğer o kişi ile aynı gün yazışmasaydım ve telefonunu geçmişte silmiş olsaydım yine numarayı yüklediğimde aynı yazılar çıkar mıydı yoksa bu o gün o kişi ile yazıştığımın ispatı mıdır?
Teşekkürler

soln78 soln78 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yüklediğin yedekler saati ve saniyesine göre yüklenir. Atıyorum sen 1 hafta önce mesajlaştığın bir kişiyle olan mesajlarını bugün sildin. Aynı geri yedekleri geri yüklediğinde 1 hafta önceki tarihler görüntülenir.

    Yani sen 1 hafta önce yaptığın konuşma sanki Bugün yapılmış gibi görünmez.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • benim sorum yüklenen yedeklerle ilgili değil aslında. Erkek arkadaşım konuşmasını istemediğim birini kayıtlardan silmişti. Bana sildim görüşmüyorum dedi. Ben de o kişiyi telefonuna geri yüklediğimde tepede bugün yazıyordu. Yani aslında onlar o gün yazışmışlardır değil mi? Yoksa yazışma olmasa da aralarında tepede bugün yazar mı? soln78 5 yıl önce
    • Evet tepede bugün yazmaz. O gün yazışmışlar demek ki @soln78 hakan 5 yıl önce

    Bahsettiğin şey, yazışmanın yani sohbetin içinde Bugün yazıyorsa o bugününü ifade ediyordur. Sohbet ne zaman yapıldıysa  o zamanı ifade ediyor.

    hakan hakan (15394)