WhatsApp yedeklemesinden geri yükleme

Whatsapp yedeklemesinden geri yükleme videonuzu izledim bir sorum olacak acaba sohbetlerin içerisinden tek tek silinmiş olan mesajlarıda geliyormu biliyorum bu kelimeler hoş değil ama nette bir cevap bulamadım acil ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.

thunderbolt06 thunderbolt06 (1)
5 yıl önce sordu

  • Evet tek tek de silsen işe yarıyor darkcrak 5 yıl önce
  • Teşekkürler cevap için thunderbolt06 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Eğer yedekler içinde silinmişler varsa gelir. Örneğin yedek dün alındı, mesaj bugün silindiyse elbette silinen mesaj yedeğin içindedir. Bu mesajlar gelir. Mesaj silindikten sonra yedek alındıysa mesajlar gelmez.

hakan hakan (15424)
5 yıl önce cevaplandı

  • Hakan bey cevap için teşekkürler anladığım kadarıyla 15 nisanda yapılan ve aynı gün sohbet içerisinden silinen mesajları geri getirmem için 16 nisan yedeklemesini yüklemem gerekiyor değil mi? thunderbolt06 5 yıl önce