Whatsapp yerel yedeklemesi hafiza kartindami olur acaba eğer öyleyse hafiza kartim kayboldu

Whatsapp yerel yedeklemesi hafiza kartindami olur sadece acaba?Eğer öyleyse hafiza kartim kayboldu ama ben ayni numaramla yeni bir telefnda whatsapp kurdum.Hafiza kartindaki yedeklemeler otomatik olarak silinir mi birde hafiza kartini bulan kisi bu yedekleri okuyabilirmi?

kullanici240576 kullanici240576 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, normalde Whatsapp yedeklemeleri Google Drive'a yapılır. Siz özel ayar yapmadıysanız SD karta yedekleme yapılmaz. Google Drive yedeklerine ulaşmak için de yeni telefonunuzdaki Google Drive uygulamasında eski telefondaki hesapla oturum açın. Aynı numarayla yapıyorsanız zaten Whatsapp giriş aşamasında size yedeklemeleri yüklemek isteyip istemedeiğinizi soracaktır, oradan yedeklemeleri yükleyebilirsiniz.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)