WhatsAppa kaydettiğim no, benim nomu görebilir mi?

WhatsApp yade normal telefon rehberine ( yani aslında çokta fark etmez sanırım) bir numara kayıt ettiğimizde benim tlfnuma kaydettiğim o numara tarafındanda özellikle WhatsApptan benim numaram gözüküyor mu?

mat7 mat7 (341)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hayır, siz bir kişiyi kaydettiğinizde o kişi sizin onu kaydedip kaydetmediğinizi bilemez. Ancak siz WhatsApp üzerinden mesaj atarsanız sizin numaranız ona görünecektir.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)