WhatsAppta duruma fon müziği nasıl eklenir? Whatsapp durumda müzik nasıl paylaşılır?

WhatsAppta duruma resim ya da video yüklerken arkasına fon müziği nasıl koyulur? Whatsapp durumda paylaşılan bir video ya da fotoğrafın arkaplanına nasıl müzik eklenir?

mat7 mat7 (336)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp duruma fon müziği eklemek için başka yazılımlara ihtiyacın var. Mesela Inshoot ile bunu gerçekleştirebilirsin. Videosunu çekeyim, birazdan Youtube kanalımıza yüklerim. Buraya da linklerim.

    Ekleme:

    Videoyu paylaştım buradan izleyebilirsin:

    Whatsapp Duruma Müzik Ekleme - Durumda Paylaşılan Video - Fotoğrafa Müzik Koyma - 2022

    Whatsapp duruma müzik eklemek için gerekli özelliklere sahip değil. Fakat Inshot gibi bir video düzenleyici ile resim ya da fotoğrafa müzik ekleyere Whatsapp durumda paylaşabilirsin. Videoda Inshot ile Whatsapp durumda müzik nasıl paylaşılır detaylı anlattım.

    Dilersen Inshot müziklerini kullanabilir, dilersen de kendi telefonundan müzik seçip Whatsapp durumuna ekleyebilirsin. Inshot ücretsiz bir video düzenleme programı ve yaklaşık 50MB boyutunda Google Play veya App Store üzerinden ücretsiz indirilebilen bir yazılım.

    alattin alattin (16984)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkürler güzel bir anlatım olmuş @alattin (16123) mat7 2 yıl önce
    • rica ederim @mat7 alattin 2 yıl önce