WhatsAppta giriş tarihi gizlenir mi?

WhatsAppta giriş  çıkış tarihimi diğer WhatsApp arkadaşlarım görsün istemiyorum.

Bu durum ayarlarmanın bir yolu var mı?

mat7 mat7 (341)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp içinde  Ayarlar bölümüne git.

    Hesap bölümüne dokun.

    Gizlilik bölümüne dokun.

    Son Görülme ve Çevrimiçi bilgisine dokun. Son görülme bilgimi kimler görebilir (Hiç kimse)

    Çevrimiçi olduğumu kimler görebilir (Son görülme bilgisi ile aynı) olarak değiştir.

    Bu kadar. Tabi bunu yapınca artık sen de göremeyeceksin.

    murat murat (12492)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Hımm ilginç. Çok teşekkürler 👍 bilginize sağlık. @murat (12017) mat7 1 yıl önce