Whatsappta önceden yazılan şeyler herhangi bir uygulama ile geri getirebilinirmi androit kullaniyorum böyle bir Google play uygulamasi varmı ?

Google olayla böyle uygulamalarla ilgili şeyler duydum fakat onlar indirdikten sonra izliyor herhalde yinede merak ediyorum herhangi şekilde olabilirmi

mervemelekc mervemelekc (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha önceden Uzmanim.net üzerinden bir sürü çözüm yazılmıştı ve yorumlar yapılmıştı dilersen alttaki linklerden çözüme gidebilirsin. Ayrıca her hangi ek bir mesajları kurtarma programı yok

    WhatsApp silinen mesajları kurtarma | 2019

    Whatsapp konuşma mesaj kayıtlarım silindi

    darkcrak darkcrak (5158)