Whatsapptaki bi kişiyle konuşma medyasının hepsini bilgisayarıma nasıl atarım

Arkadaşlar whatsappta bi arkadaşımla uzun zamandır bi konuşmam var birbirimize resimler filanda atmıştık baya 5 aylık bi konuşma medya kısmında baya resim video filan birikmiş şimdi konuşmayı silmem gerekiyor ama konuşmayı silersem medyada silinecek o atılan resimlerin videoların gitmesini istemiyorum o videoları resimleri telefondaki galerime veya direk bilgisayarıma nasıl kaydederim

Şimdiden hepinize teşekkürler

satry1con satry1con (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Zaten otomatik galerinizde android kullanıyorsanız, ''Whatsapp'' adlı klasör olması gerek. IOS ise direk kaydeder film rulosuna.

    Eğer o da yoksa. Web.whatsapp.com adresine girip telefonunuzdan (Whatsapp-Ayarlar) QR Kodu okut diyin. Sitede ki qr koduna tutun kameranızı. Sonra sohbetler kısmından istediğiniz kişinin konuşmasına girip medyadan indirin.

    klkmlk9998 klkmlk9998 (71)