Whatsaptan sildiğim ses dosyasını tekrar bulabilir miyim telefonumu değiştirdim hattım aynı

Whatsapptan birine gönderdiğim ses kaydını silmiştim bu süreçte telefonumu yeniledim fakat hattım aynı silmiş olduğum bu ses dosyasına ulaşabilmem mümkün mü

sena0101 sena0101 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Size yardımcı olmak isterim ancak bu konuda benim de bilgim kısıtlı maalesef. Yine de kendi tavsiyemi yazayım.

    Anladığım kadarıyla telefonunuzu ve hattınızı yenilemişsiniz ve bunlara erişiminiz olmadan eski Whatsapp verilerinize erişmeniz gerekiyor.

    Bildiğim kadarıyla bu tarz bir durumda WhatsApp müşteri hizmetlerine başvurmanız ve durumu yetkiliye anlatmanız gerekiyor. WhatsApp'ın bu tarz veri kaybı durumlarında size bu verileri geri sağladığını duymuştum. Sonuç ne olur bilmiyorum ancak denemenizi tavsiye ederim.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)