whatscope abonelik

Whatscope da 11.99€/ay olarak yaziyor. Bu bir aylik ucret ve her ay otomatik tekrar edicek bi abonelikmidir. Neden bende gunluk vermiyorda direk aylik abonman sunuyor.yardimci olurmusunuz lutfen

mertcaadow mertcaadow (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba efendim, her gün 1 TL 1TL kimse uğraşmayacaktır. Pro üyelik her zaman olduğu gibi aylık olarak satışa sunulmaktadır. Bunun için üyelik alımlarını aylık yapmanız ve otomatik yenilemeyi kapatmanız yeterli olacaktır. Teşekkür ederim.

    xnstr xnstr (-25)