Whatsdog nedir? whatsdog nasıl kullanılır?

Whatsdog nedir?

Whatsdog nasıl kullanılır?

cemkara cemkara (4215)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsdog nedir?

    Whatsdog, WhatsApp uygulamasındaki kişileri takip etmenizi sağlayan bir uygulamadır. WhatsApp üzerindeki bir kişinin ne zaman online olduğunu, ne kadar süre online olduğu gibi bilgileri toplamanızı sağlıyor.

    Özellikle bir kişinin ne zaman online olduğunu merak ediyorsanız ve bu kişi son görülme zamanı yani last seen ayarını kapatmışsa, Whatsdog sizin için bu kişiyi izlemeye başlıyor ve online olduğunda bunu size bildiriyor veya kayıt altına alıyor.

    Whatsdog ile takibe aldığığınız kullanıcı online olduğunda size isterseniz bildirim geliyor.

    WhatsApp kulanan kişi son görülme zamanı / Last Seen gizlemiş olsa dahi Whatsdog sizin için bu kişinin son görülme tarihlerini kayıt altına alıp gösterebiliyor.

    Whatsdog ile yalnızca bir kişiyi takiba alabiliyorsunuz. Ayrıca Whatsdog IOS için şuan bulunmuyor. Whatsdog sadece Android  telefonlar için mevcut.

    Whatsdog nasıl kullanılır?

    Öncelikle belirteyim Whatsdog uygulaması İngilizce. Şuan için Whatsdog uygulamasının Türkçe sürümü yok.

    Ayrıca Whatsdog uygulaması pek çok reklam ile karşılaşmanıza neden oluyor. Yani eğer Whatsdog yüklerseniz reklamlardan bunalabilirsiniz.

    Whatsdog kullanmak için öncelikle uygulamayı Google Play üzerinden indirmeniz gerekiyor.

    1. Whatsdog uygulamasını Google Play üzerinden indirin.
      Buradan indirebilirsiniz: Whatsdog İndir
      Whatsdog ugulaması yaklaşık 4.5MB boyutunda.
    2. Whatsdog uygulamasının kurulumunu tamamlayın.
    3. Whatsdog yüklendiğinde uygulamayı başlatın.
    4. Whatsdog ilk ekranında Start butonuna dokunun.
    5. Select the contact to monitor yazan ekranda izlemek istediğiniz kişiyi listeden seçin
    6. Continue butonuna dokunun.
    7. Required agreement  ekranında seçtiğiniz numarayı takip etmek istediğinizdem emin misiniz diye bir soru sorulacak Ok seçeneğine dokunun.
    8. Eğer bu ekran bir şey olmaz ve ikini kes butona dokunduğunuzda Error - Server Error. Please try it later mesajı alıyorsanız sunucu bağlantı hatası vardır. Daha sonra tekrar deneyin.
    9. Bazen 3G üzerinden bağlanmak istediğinizde bu hatayı alabilirsiniz. Wi-Fi ağda sorun olmayacaktır.
    10. Daha sonra Whatsdog ana ekranında en soldak takvim simgesi ile günlük olarak hareketleri takip edebilirsiniz.
    11. Takvim simgesine dokunduğunuzda istediğiniz günü seçebilirsiniz.
    12. Soldan ikinci simge yani ana açılış ekranında ise bütün online, çevrimiçi zamanları liste halinde görebilirsiniz.
    13. En sağdaki ayar sekmesi ile bildirileri açabilirsiniz. Notifications ON/OFF il bildirimleri açıp kapatabilirsiniz. Böylelikle bir online durumu olduğunda bildirim alacaksınız.

    Whatsdog uygulaması ekrana fazlaca reklam çıkartıyor. Bunu tekrar belirtmek sterim bu da bir zaman sonra çok can sıkıcı olabilir.

    Whatsdog IOS, iPhone için var mı?

    Şuan için iPhone için Whatsdog programı yok. Sadece Android cihazlar için mevcut.

    Whatsdog ile bir kişiyi izlemeye aldığımda bundan karşı tarafın haberi oluyor mu? Fark edilir miyim?

    Hayır. Fark edilmezsiniz. WhatsDog karşı tarafa bir bidirim göndermiyor.

    Whatsdog  ücretli mi?

    Whatsdog ücretsiz bir uygulama.

    cemkara cemkara (4215)