Whatsapp'ta bize gönderilip silinen bir mesajı okumanın bir yolu var mı?

nehir68 nehir68 (86)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer öncesinde Whatsapp history ya da notification history gibi bir program yüklemişsen Whatsapp ile gönderilen ve silinen mesajları okuyabilirsin.

    Ama bu programlardan biri yüklü değilse ve mesaj silindiyse okuyamazsın.

    hakan hakan (15424)
    3 yıl önce cevaplandı

      war ama güvenilir degil whatsap plus kullanıcı mesajı silsede sende gözüküyor ama kullanmanı tavsiye etmem ne kadar güvenli bilinmez...

      krsn krsn (233)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Notification log uygulaması varmış o güvenli mi acaba?? nehir68 3 yıl önce