WhatsApp'ta engellediğim kişinin profil resmi hala görünüyor

merhaba , telefon numarasini tel rehberinizden silip ve engellediginiz ayni zamanda whatsuptan da engellediginiz kisinin profil resmi guncellemeleri whatsupin gizlilik >engelli kisiler kisminda profil resmi degisimi otomatik olarak gorunuyor. bunun sebebi ne olabilir?

gamzed gamzed (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Karşıdaki kişinin seni engellememiş olma ihtimali var mı? Belki bundan kaynaklanıyor olabilir.

    omercik omercik (9418)
    3 yıl önce cevaplandı

      sizin engellediğiniz kişinin fotoğrafı size gözükür, sizinkisi ona gözükmez. ama karşı taraf sizi engellerse siz onu göremezsiniz. bir nedeni yok yani whatsapp her zaman bu şekilde çalışıyordu.

      xebeth xebeth (37)