whattsap ta yedeklenen mesajları nasıl silebilirim?

Whatsappta gece 2 gibi mesajlarım yedeklendi telefonun dahili hafızasında mıdır nasıl silebilirim? Teşekkür ederim.

tugba96 tugba96 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonunuz Android ise mesajlarınız hem telefona hem de Google Drive Hesabınıza yedeklenebiliyor.Eğer iPhone ise sadece iCloud hesabına yedekleniyor(Yerel hesap yedeklense de ulaşılamıyor).

    Android yedeklerine telefon üzerinden Dosya yöneticisi kullanarak sdcard/WhatsApp/Databases altından ulaşmak mümkün.İsterseniz bu yedekleri el ile silebilirsiniz.Eğer Google Drive veya iCloud hesap tanımlanmamışsa yedeklenme olmamıştır büyük ihtimalle.

    ismailsarp ismailsarp (6010)