wi-fi den telefonumu izleniyor

öncelikle mrb arkadaşlar ben telefonumdan kuzenimin wi-fi sine bağlanıyorum yalnız kuzenim ben telefondan nereye giresem kimle mesajlasırsam (facebook üzerinden) yani kısacası internet üzerinden ne yaparsam görüyo bunu nasıl engellyebilirm ne yapmalıyım lütfen bi yardımcı olun  söyle bi sey daha var ben bunu wi-fi üzerinden yapıyor sanıyodum ama kendi mobil verim acık oldugu zamnada görüyor telefonuma bişey yüklemiş olabilirmi sıfırlasam düzelirmi

kadir007 kadir007 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefonunuza bir rootkit yüklemiş olmalı.

    Telefona yüklenen bu tür yazılımlar ile telefonu takip etmek izlemek mümkün.

    Çözüm için telefonu sıfırlayın. Telefon sıfırlandıktan sonra bu yazılım silinecektir.

    cemkara cemkara (4215)
    8 yıl önce cevaplandı

      ama telefonum onun hiç eline gecmedi onun wi-fisne baglanınca oldu ama onun telefonun wifisine baglanınca oldu  lütfen bi yardımcı olun

      kadir007 kadir007 (1)