Wi-Fi İnternetim Aşırı Yavaş

Android Tabletimde Önceden İnternetim İyiydi Ama 1 Gün'dür İnternet Aşırı Yavaş , Aşırı Kötü.

Önceden Youtube Üzerinden Videoları 720p ,1080p İzlerken Şimdi 144p Çözünürlükte Bile Donuyor ?

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Geçici bir şey olabilir, Eğer öyleyse daha sonra kendiliğinden düzelecektir.

    Bu arada farklı WiFi ağ bağlantılarıylada denemeler yapmalısın.

    Eğer düzelme olmazsa cihazı sıfırlayabilir, fabrika ayarlarına geri alabilirsin. Bu kesin çözüm sağlayacaktır.

    Android tablet nasıl resetlenir? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      hız testi yaptınız mı acaba?

      morganflex morganflex (40)