wifi ağda oturum açın sorunu

Sra sıra gün içinde mutlaka wi fi ağda oturum açın uyarısı aliyorum.

Ayrıca wifi giriş yetkilendirme gerektirir uyarısı da aliyorum.

Sorun nedir acaba ?

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bugün mü olmaya başladı? Zirar şuan türk Telekomda sıkıntı var. Google filan açılmıyor. Ülke genelinde Türk telekom kullanıcıları sorun yaşıyor. Elbette  türk telekom kullanıyorsan.

    Genel olarak wifi ağda oturum açın sorunu internet bağlantısının kopmasından kaynaklanır. Eğer sık sık wifi ağda oturum açın hatası alıyorsan internet bağlantın kesiliyor demektir. Adsl modemin yanına giderek sorunu gözlemleyebilirsin. wifi ağda oturum açın aldığında adsl modemin yanına git ve modem üzerindeki ADSL ve Internet ışıklarını gözlemle. ADSL ışığı sabit yanmalı, internet ışığı yanıp sönebilir ya da o da sabit yanabilir.

    Eğer dediğim gibi internet kesinti sorunu yaşıyorsan Türk Telekom ile görüşmen gerekebilir. Sorun hattından kaynaklanıyor olabilir. Önce dediğim kontrolü yapmalısın.

    hakan hakan (15394)
    4 yıl önce cevaplandı

    DNS Değiştirmeyi dene. Genel olarak TT Kullanıcıları bu sorundan muzdarip.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      Hergün mutlaka oluyor.  mate 20 lite kullanıyorum .Dns nasıl değiştirilir ?

      jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Türk telekom mu kullanıyorsun? hakan 4 yıl önce
      • Evet maalesef. Sorunun kaynağını bilsem keşke.. jackrudolphgs 4 yıl önce
      • Huawei dns değiştirme çözümü paylaşmıştım dilersen bu linkden gide bilirsin https://uzmanim.net/soru/huawei-emui-9-1-dns-degistirme-2020/101906#a101907 darkcrak 4 yıl önce